POLICIJA UHAPSILA BEOGRAĐANE U PRIJEPOLJU Bacili Molotvljeve koktele i pričinili materijalnu štetu

0

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju, u saradnji sa Policijskom stanicom Novi Beograd i Osnovnim javnim tužilaštvom u Prijepolju, intenzivnim operativnim radom, uhapsili su M. G. (31) i S. V. (32) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

Izvor: Blic

Ostavite komentar

Pošaljite vest