KLS USKORO POČINJE – PRVO KONFERENCIJA ZA MEDIJE! Najavljen dolazak SVIH klubova i prezentacija SISTEMA takmičenja!

0

Pred početak nove sezone u domaćem šamponatu održaće se konferencija za medije u Beogradu.

Pred početak nove sezone Košarkaške lige Srbije održaće se konferencija za medije u Beogradu. Organizatori su najavili da je povod za to “izvlačenje takmičarskih brojeva i žrebanje parova pred početak sezone”, uz to je naglašeno i da će biti prezentovan sistem takmičenja za predstojeći šampionat.

Pročitajte više na: MONDO

Ostavite komentar

Pošaljite vest